MÉ SLUŽBY - Jan Filip - věštec

Přejít na obsah

MÉ SLUŽBY

Skryté stránky > MENU

- Jan Filip - věštec, diagnostik, bylinkář, terapeutvýklad karet a run, diagnostika zdravotního stavu, bylinkářství, všeobecná magienavštivte můj E-Shop s talismany a amuletynavštivte můj E-Shop s magickými předmětyobjednejte se na výklad karet a runpřečtěte si mé články, publikované v tiskuzjistěte, jaká runa Vám byla dána do vínkuMENU SLUŽEB:

- VÝKLAD PO TELEFONU -
- VÝKLAD PROSTŘEDNICTVÍM SKYPE -
- DIAGNOSTIKA ZDRAVOTNÍHO STAVU -

- HOT-LINE -

WEBINÁŘE:

- TAJNÉ VĚDY V PRAXI -
- RUNY A RUNOVÁ MAGIE -
.JAK PROBÍHÁ VÝKLAD?

Výklad provádím mariášovými kartami - Weli (unikátní karty, se kterými nepracuje žádný jiný věštec - karet je, oproti původních mariášových, více)
nebo za pomoci, vlastnoručně vyrobených, FUTHARKOVÝCH run.
klady, prostřednictvím psaného písma neuznávám, a proto je také neprovádím.
Při výkladu se na nic neptám. Pouze, pokud se potřebuji ujistit, že mé informace jsou správné.
Runy jsou však neskutečně složité a mají těžkou energii. Jejich učení zabere roky. I proto je málo věštců, kteří z run skutečně umí věštit.
Runy si každý musí vyrobit sám - vložit do nich vlastní energii. Pak teprve mohou fungovat. Je i zapotřebí znát božstva, která jsou s jednotlivými runami spojeni. Severskou mytologii a příběhy, které jsou s ní spjaty.

Průběh výkladu je jednoduchý. Odpovídám na předem připravené otázky. Odpovídám jasně, stručně, ale také nekompromisně - někdy i netaktně.
Vždy ale s ohledem na stav klientovy psychiky, kterou, jako zkušený psycholog, analyzuji v prvních jeho slovech a v tónu hlasu.
Upozorňuji na chyby, které se staly a vždy nejdříve hledám jádro problému nebo potíží.
Při výkladech nepotřebuji znát žádné podrobnosti. Stačí mi jasná a přesná otázka.
(Rozešla jsem se s přítelem a chci vědět, jestli je nějaká šance na to, abychom se dali znovu dohromady. Chci koupit dům, ale váhám mezi dvěma nabídkami. apod.)

K výkladu potřebuji vědět jméno, den a měsíc narození osoby, na kterou se klient ptá. Rok mě nezajímá, pokud není potřeba doplnit výklad numerologickým rozborem.
Den a měsíc potřebuji, abych mohl zjistit osobnost dotyčného, podle mého jedinečného runového kalendáře, který je pro mne přesnější, než znamení, ve kterém se dotyčná osoba narodila
Znamení horoskopu je jen 13 (včetně Hadonoše), ale run je 24.
Můj runový kalendář se opírá o fáze Luny, nikoliv o postavení Slunce v jednotlivých znamení.
Přece-jen, Luna nás ovlivňuje daleko více, než Slunce.
I když Slunci nemohu upřít jeho zásluhy na naší osobnosti, s osudem má Slunce pramálo společného.


RUNY
Runy mají svůj neoddiskutovatelný význam. Říká se, že za pomocí run, k nám, promlouvají bozi a ono tomu skutečně tak je.
Takových napojení, kdy mi věštby a rady skákaly přímo do úst, mohu počítat na tisíce.
Musím varovat před věštci, kteří vykládají koupené runové karty - ty s runami nemají nic společného.
Stává se, že k výkladu nepotřebuji žádné pomůcky a tlumočím to, co mi říkají bozi, co je zapsáno v knize osudu nebo co nacítím z energie klienta. Tato "vnuknutí" jsou stoprocentně neomylná.


DIAGNOSTIKA ZDRAVOTNÍHO STAVU


Určím každou bolístku, původ nemoci, nemoc orgánu, každý nedostatek chemických látek minerálů a vitamínů, které jsou k životu potřeba, nebo přebytek, který vám naopak škodí.
Diagnostika zdravotního stavu spočívá v určení, které vitamíny, minerály a biologicky účinné látky, chybí Vašemu organismu. K jakým onemocněním jste náchylní a v kolika procentech.
Diagnostiku provádím buď za pomocí automatické kresby, nebo prostřednictvím kyvadla na diagnostické tabulce - oboje vlastní výroby.

Mám akreditaci pro všechny nelékařské zdravotnické pracovníky, v souladu s vyhláškou 321/2008 Sb. v platném znění (065 - 2008)

K diagnostice potřebuji Vaše jméno, datum narození a Vaši aktuální fotografii. Stejné údaje potřebuji i pokud se chcete ptát na jinou osobu.

Vypsanou tabulku + návrh potravin, doplňků stravy, bylinek, kterým byste měli věnovat zvýšenou pozornost tak, aby Vám dodali to, co Vaše tělo potřebuje a naopak rady, kterých potravin, doplňků stravy a bylinek se vyvarovat, naleznete na těchto stránkách do pěti pracovních dnů od připsání platby na náš účet.
Jednoduše se přihlásíte uživatelským jménem a heslem, které jste si zvolili při objednávce, přes odkaz "PŘIHLÁŠENÍ DO UŽIVATELSKÉ SEKCE", který naleznete vpravo nahoře na úvodní stránce (stránka "DOMŮ"). Po přihlášení budete automaticky přesměrování na stránku se svými výsledky.

Tabulka obsahuje informace o:
Množství cizorodých látek, karcinogenů, virů, plísní, infekcí a riziku onemocnění, příčině nemoci, poruše systému (oběhový, metabolický atp.), vlivech (fyzické, metafyzické, okolní, vnitřní) a v neposlední řadě o poruše v úrovni (fyzická, astrální, mentální, duchovní).   

V tabulkách je vyplněn přebytek nebo nedostatek:
Cholesterolu, cukru, kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10, rutinu, karnitinu, serotoninu, beta glukanů, kortizonu, omega 3, proteinů, tuků, těžkých kovů, nežádoucích chemických látek, estrogenu, progesteronu, testosteronu a melaninu.
Vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E, H, K, kyseliny listové a Niacinu.
Minerálů - draslíku, fluoru, fosforu, chlóru, chrómu, hořčíku, jódu, kobaltu, křemíku, manganu, mědi, molybdenu, selenu, síry, sodíku, vanadu, zinku a železa.

NEPODÁVÁM INFORMACE, SPOJENÉ SE SMRTÍ!!

UPOZORNĚNÍ!
Musím upozornit, že pokud klient neudává správné údaje, vypráví karty příběh někoho jiného a nebo jsou nečitelné.
Pokud klient záměrně lže, poznám to, ale vykládám dál. Ono totiž, když se ptá, například, na dítě, které neexistuje, vykládám karty na dítě, které jednou existovat bude.
Pokud poznám, že mě klient jen zkouší, nerespektuje má slova, nebo si jen dělá srandu, pokládám telefon, odcházím, a platbu za výklad nevracím. Chápu to jako výraz pohrdání nad mou nelehkou prací.
Musím také upozornit, že nenesu jakoukoliv právní či duševní odpovědnost za jakékoliv další počínání klienta.
Mám své zásady, a pokud nejsem schopný výkladu, nebo se nemohu na klienta dobře napojit (většinou se to stává u lidí, kteří jsou narozeni mezi 28.10 - 12.11 a jejich osud je neskutečně nevyzpytatelný),
zdůvodním, proč nemohu pokračovat ve výkladu a vracím platbu v plné výši.
Mám také svůj etický kodex
Nevěštím, na jiné osoby, pokud ucítím, že jde u klienta o závist či zášť, nebo pokud ucítím, že výklad není dělán s vědomím a ku prospěchu osoby, na kterou se klient ptá
Nevěštím lidem, kteří jsou pod vlivem alkoholu nebo jiné omamné látky. Pokládám telefon a platbu za výklad nevracím. Opět to chápu, jako pohrdání mým časem.
Neříkám, na co klient nebo jeho blízký umře, pokud mě k tomu klient sám nevyzve. Většinou jen varuji, aby si dával pozor na nějaké nemoci, soustředil se na určitý orgán a aby nezanedbával prevenci.
Jsem 100% diskrétní!
Jsem upřímný a jednám s klienty narovinu. To samé očekávám i od nich.
Mlčenlivost je u mě zaručena. Klient se nemusí bát otevřít svou "třináctou komnatu".
Osobní údaje, ihned po výkladu, skartuji přístrojem, splňujícím normy EU pro skartaci osobních údajů.

ZÁVĚREM
Snažím se, aby klient byl maximálně spokojený a tak každý výklad, většinou, přesáhne objednaný čas.
Za čas, který přesáhne dobu trvání v objednávce, si nic neúčtuji. Pokud má ale klient nutkání, za čas navíc zaplatit, aby nezůstával nic dlužný - může. Výše částky už je ale na klientovi.
Tuto platbu "navíc" si neponecháváme a obratem ji, v celé výši, přeposíláme nadačnímu fondu, se kterým momentálně spolupracujeme.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se na mne obrátit.

             

ZÁKLADNÍ CENÍK

VÝKLAD PROSTŘEDNICTÍM TELEFONU / SKYPE
  • 15 min. - 540,- Kč ( € 21,-)
  • 30 min. - 990,- Kč ( € 38,-)
  • 60 min. - 1.790,- Kč ( € 69,-)

DIAGNOSTIKA ZDRAVOTNÍHO STAVU - 450,- Kč ( € 17,-)

WEBINÁŘE
  • TAJNÉ VĚDY V PRAXI - 199,- Kč  ( € 7,65 )
  • RUNY A RUNOVÁ MAGIE - 299,- Kč ( € 11,50 )


CENÍK PRO V.I.P. KLIENTY

VÝKLAD PROSTŘEDNICTÍM TELEFONU / SKYPE
  • 15 min. - 430,- Kč (€ 17,-)
  • 30 min. - 790,- Kč (€ 30,-)
  • 60 min. - 1.430,- Kč (€ 55,-)

DIAGNOSTIKA ZDRAVOTNÍHO STAVU - 360,-Kč ( € 14,-)

WEBINÁŘE
  • TAJNÉ VĚDY V PRAXI - 159,- ( € 6,12 )
  • RUNY A RUNOVÁ MAGIE - 259,- ( € 10,- )POKUD JEŠTĚ NEMÁTE PŘÍSTUP DO V.I.P. SEKCE, VYUŽILI JSTE MÝCH SLUŽEB, NEBO JSTE NAKOUPILI AMULETY ČI TALISMANY, MŮŽETE O V.I.P. PŘÍSTUP ZAŽÁDAT ZDE


Návrat na obsah